ČO MI TO DÁ

Ak si mladý a pracuješ ako dobrovoľník (tzn. máš do 30 rokov a za posledných 12 mesiacov si odpracoval min. 40 dobrovoľníckych hodín), na tomto portáli máš zadarmo možnosť vytvoriť si profil, ktorý bude prístupný registrovaným firmám hľadajúcim šikovných ľudí do svojich radov. Zároveň budeš dostávať čerstvé novinky ohľadom pracovných pozícií či ponúk, ktoré vytvoria naši firemní partneri.

Na tvojom profile máš možnosť pomenovať svoje kvality, opísať svoje pracovné skúsenosti. Môžeš na ňom prezentovať výsledky tvojej práce, priložiť svoj životopis, krátke video o tebe.

Zároveň budeš mať možnosť otestovať sa prostredníctvom objektívnych a spoľahlivých testovacích online nástrojov, ktoré objektívne zmerajú tvoje schopnosti a zručnosti. Výsledky online testovania budú po individuálnej interpretácii tvoriť súčasť informácií o tebe.

Veríme, že vďaka tejto stránke budeš o krok bližšie k pracovným príležitostiam a skúsenostiam, ktoré ti poslúžia ako konkurenčná výhoda na trhu práce!

Do tohto projektu pozývame aj organizácie, ktorým záleží na svojich dobrovoľníkoch. Tieto organizácie neberú svojich dobrovoľníkov ako “výkonnú zložku” pri napĺňaní svojich cieľov a ambícií, ale do nich investujú - do ich vzdelávania, rozvoja a ich osobného rastu. Tieto organizácie pozývame do nášho Talent klubu.

AKO POSTUPOVAŤ

 • 1.KROK

  Vyplníš online prihlasovací formulár

 • 2.KROK

  Po tom, čo overíme tvoju prácu dobrovoľníka v uvedenej organizácii, ti vygenerujeme prihlasovacie údaje

 • 3.KROK

  Vytvoríš si profil, na ktorom odprezentuješ tvoje kvality. Môžeš ho priebežne upravovať podľa získavaných pracovných skúseností či dopĺňaného vzdelávania

 • 4.KROK

  Reaguješ na ponuky, získavaš skúsenosti, rozvíjaš svoj talent, pracuješ na sebe…

REGISTRAČNÝ FORMULÁR

Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole

ČO TO PRINESIE NAŠEJ SPOLOČNOSTI

Registráciou na tomto portáli získavate zadarmo prístup k databáze mladých, šikovných a proaktívnych ľudí, ktorí sa ako dobrovoľníci angažujú vo svojom okolí a svoj voľný čas, schopnosti a zručnosti nezištne venujú iným.

Ich profil vám okrem štandardného životopisu poskytne informácie o výsledkoch ich práce, ich motivácii a ambíciách. Významný zdroj informácií o nich predstavujú aj referencie od nadriadených v organizáciách, v ktorých pracujú.

Inovatívnym prvkom v profilovaní registrovaných dobrovoľníkov je online assessment centrum, ktorého výsledky vám napovedia o ich kompetenciách, zručnostiach a schopnostiach. Tieto údaje sú naozaj výpovedné, nakoľko boli merané valídnymi psychodiagnostickými nástrojmi, s ktorými pracujeme vďaja spolupráci so spoločnosťou cut-e.

Ak hľadáte človeka do svojho tímu, prípadne ponúkate krátkodobú pracovnú príležitosť, či zakázku, môžete registrovaných dobrovoľníkov osloviť priamo, alebo zverejniť vašu výzvu na tomto portáli. Tá sa ako novinka objaví každému registrovanému hneď po prihlásení. 

Veríme, že vďaka tejto stránke nájdete toho správneho človeka pre vás!

AKO POSTUPOVAŤ

 • 1.KROK

  vyplníte online prihlasovací formulár

 • 2.KROK

  na základe uvedených údajov vytvoríme stručný profil vašej spoločnosti

 • 3.KROK

  vygenerujeme vám prihlasovacie údaje

 • 4.KROK

  získavate prístup k databáze dobrovoľníkov, ktorých oslovujete priamo s pracovnými príležitosťami, príp. vašu ponuku zverejníte na portáli

REGISTRAČNÝ FORMULÁR

Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole